Yukatel Denizlispor, 15 Eylül Pazar günü kendi hanesinde karşılaşacağı Konyaspor maçı hazırlıklarına Haluk Ulusoy Tesisleri’nde yaptığı antrenman devam etti. Teknik Yönetici Yücel İldiz idaresinde yapılan antrenman akşam saatlerinde yapıldı.

Antrenman öncesi müsabaka ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İldiz, maçın enteresan ve çok güçlükle bir müsabaka olacağını kaydederek, “Her maç ligde çetin biliyorsunuz. Fakat natürel ki alanımızda oynuyoruz, güzel bir gidişatımız var ve bu yeterli gidişatı da sürdürmek istiyoruz. Bu manada umumî eksiklerimizi gidermek için geçen haftadan bu yana ulusal maç arası ağır çalıştık. Bu hafta içerisinde de külliyen Konyaspor maçına yönelik çalışıyoruz. Çok güç bir müsabaka olduğunu biliyoruz. Seyircimize her devir olduğu üzere çok güveniyoruz. Ancak yalnızca seyirci desteği ile olmaz, oyuncu arkadaşlarımızda meydanda gerek taktik gerekse de kendi oyunumuz geliştirme açısından en düzgününü yapmaları gerekir. Bunun için çalışıyoruz. Konyaspor maçının zorluk raddesini biliyoruz lakin alanımızda oynuyoruz, kazanan taraf olmak istiyoruz” dedi.

İldiz, başkaca Tiago Lopes’in al kart cezası nedeniyle oynayamayacağını ve sakatlığı süren Kibong Mbamba’nın durumunun ise maç günü zahir olacağını kelamlarına ekledi.

Kaynak Sözcü

Bu mevzu Haber Hakkında Susma, Sende düşünceni Okuyucularımız ile Paylaş… 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here