Üstün Lig’in 9 puanla önderi Aytemiz Alanyaspor’da stoper Welinton’un kontratı 3 yıl daha uzatıldı. Alanya Cengiz Aydoğan Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza merasimine futbolcunun yanı sıra Aytemiz Alanyaspor Kulübü Yöneticisi Hasan Çavuşoğlu katıldı.

Çavuşoğlu: “Hiçbir kural koşmadan 3 yıl daha akdini uzattı”

Welinton “Önümüzdeki 3 yıl bu formayı giymekten mesut olacağım”

Brezilyalı stoper 30 yaşındaki Welinton ise çok keyifli olduğunu aktardı. Welinton, ”Burada sahiden çok memnunum. Burada geçirdiğim 3 yıl boyunca hem Alanya kenti hem de Alanyalılar ve idaremiz bana çok uygun davrandı. Çok sıcak kanlılar. 3 yıldır buradayım ve liderime da çok teşekkür ediyorum. Bana akit konusunda yardımcı olanlara burada sizin aracılığınızla teşekkür ediyorum. Burası gelişmekte olan bir kulüp 3 yıldır üzerine çok koyduk. Şu an bulunduğumuz mekan aslında bizim sıkı çalışmamızın sonucu. Önümüzdeki 3 yıl bu formayı giymekten mesut olacağım. Elimden geleni yapacağım ve Alanyaspor’un başarısı için uğraş edeceğim” diye konuştu.

“Zor bir maç olacak”

Meydanında karşılaşacakları Fenerbahçe maçına da değinen Welinton şunları söyledi: ”Fenerbahçe büyük bir ekip ve çetin bir maç olacak. Bütün hafta bu maça hazırlandık ve sıkı çalışıyoruz. Umarım çalışmalarımızın sonucunu bu maçta alabiliriz” formunda konuştu. 2 yıldır turuncu-yeşilli formayı terleten Brezilyalı stoper çıktığı 57 maça 5 gollük ek sağladı.

Kaynak Sözcü

Bu husus Haber Hakkında Susma, Sende düşünceni Okuyucularımız ile Paylaş… 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here