Müzikçi Rafel El Roman’ın eski eşi olan 6 aylık gebe Ceren Kaplakarslan, annesi Nuray Deveci Yeşiltepe ile birlikte bebeğinin denetimi için özel hastaneye gitti. Bir vade sonra hastaneye, Kaplakarslan’ın sevgilisi Temel Kankıran da geldi. Denetimin akabinde hastaneden çıkıp anasıyla birlikte aracına gerçek yürüyen Ceren Kaplakarslan’ın yanına yaklaşan Kankıran, “Seninle konuşmam lazım” dedi.

TABANCANIN KABZASIYLA ANA VE KIZA VURDU

İkili bir arada yürürken, tartışma çıktı. Tartışma sırasından Temel Kankıran, belindeki tabancayı çekip, Ceren Kaplakarslan’ın başına dayadı. Araya giren yine oyunculuk yapan Nuray Deveci Yeşiltepe, kızını araca bindirdi. Lakin Temel Kankıran, bu defa de silahın kabzasıyla Yeşiltepe’ye vurdu. Araçtan inen Ceren Kaplakarslan’ın yüzüne de tabancanın kabzasıyla vuran Temel Kankıran, ana ve kızı alanda tekmeledi. Bu sırada muhit sakinleri hadiseye müdahale etti. Yaralanan Ceren Kaplakarslan ile validesi çağırılan ambulansla hastaneye kaldırıldı.

‘KAFAMA SİLAH DAYADI’

Hadiseyle ilgili Ataşehir Asayiş Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı. Polisin tabirine başvurduğu model ve oyuncu Ceren Kaplakarslan, validesiyle birlikte yaşadıkları dehşet dolu dakikaları anlattı. Kaplakarslan, “Yaklaşık 2,5 yıl evvel Temel Kankıran ile yaşamaya başladım. Kendisinden 6 aylık gebeyim. 1 yıl evvel de ayrıldım. Lakin 2 ay farklı kaldıktan sonra beni tehdit etmeye başladı. Bunun üzerine tekrar birlikte olduk. Vukuat günü anamla birlikte bebeğin denetimi için hastaneye gittik. Temel beni aradı, daha sonra yanıma geldi. Hastaneden çıktık, aracıma hakikat yürüdüğümüz sırada bana, `Seninle bir şey konuşacağım´ dedi. Bir arada yürümeye başladık. Bu sırada Instagram ile ilgili sorular sordu. Bunun üzerine tartışmaya başladık. Belinden çıkardığı silahı başıma dayadı. Bu sırada validem araya girdi. Beni araca bindirdi” dedi.

‘HAMİLE HALİMLE ALANDA TEKMELEDİ’

Kankıran’ın, kendisinin akabinde bu defa de anasıyla tartışmaya başladığını tabir eden Kaplakarslan, “Silahın kabzasıyla valideme vurduğunu görünce aşağı inip araya girdim. Silahın kabzasıyla yüzüme vurdu. Gözümün önü şişti. Anneme de vurarak kolundan yaraladı. Ben tekrar araca bindiğim sırada anamla tekrar arbede etti. Bu sırada dışarı çıktığımda anamla ben alana düştüm. Tarafta tekmelemeye başladı” diye konuştu.

‘BEBEĞİMİ KORUMAK İSTEDİM’

Bu sırada araya etraf sakinlerinin girdiğini kaydeden Ceren Kaplakarslan, “Ben bebeğime bir şey olmasın derdindeydim. Bu sırada bizi tekmelerken vatandaşlar toplanmaya başladı. Lakin Temel’in yanında bulunan öbür arkadaşı kalabalığın karışmasını engelledi. Sonra hastaneye kaldırıldık. Şükürler olsun bebeğimde bir şey yoktu, gelgelelim kanamam olmuştu. Anamda de kırıklar olmuştu” sözlerini kullandı.

TUTUKLANDI

Temel Kankıran, bir mühlet sonra hadisede kullandığı Glock marka tabancayla emniyete giderek teslim oldu. Emniyetteki sözünün akabinde adliyeye sevk edilen Kankıran, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

DHA

Kaynak Sözcü

Bu mevzu Haber Hakkında Susma, Sende düşünceni Okuyucularımız ile Paylaş… 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here