Sosyal Medyadan Para Kazanma

2
2066

Sosyal medyadan para kazanma, Facebook, Twiter ve instagram takipçilerinizi paraya döndürmeyi ister misiniz? Sosyal Medya Takipçileri Sayesinde Para kazanma artık Fenomen Haber sayesinde sizin için bir fırsat olabilir.

Fenomenhaber.com sitemizde, hakim olduğunuz konuları içeren bilgi verici, yazılar ve makaleler yazarak para kazanmak isteyenler için yepyeni bir internetten para kazanma yöntemi.

Günde Boşa geçen 4 saatten fazla zamanınızı sosyal medya ve internet kullanarak Sosyal medyadan para kazanmak ister misiniz?

Ekonomi, Moda & Alışveriş, Sağlık, Kişisel bakım, Emlak, Astroloji, Spor, Kişisel gelişim, kültür sanat ve bilişim konularında araştırmalarınızı yazıya dökerek ister part-time, ister full time yazıya dökerek sosyal medyadan para kazanmak isteyen EKİP Arkadaşları Arıyoruz.

Gündem olayları ve konuları hakkında insanların aradıkları bilgileri fenomenhaber.com sayfalarına yazarak insanların bilgi almasını sağlayabilir sürekli ek gelir elde edebilirsiniz.


Sosyal Medyadan Para Kazanma

Sosyal medya takipçileri ile para kazanmayı hiç düşündünüz mü? Evet yanlış okumadınız sosyal medya takipçileri sayesinde sizde kendi kitlenizi oluşturarak para kazanmak istiyor, fakat nasıl gerçekleşeceğini bilmiyorsanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Bu para kazanma yöntemi sayesinde sizde hatırı sayılır paralar kazanabilirsiniz.!

Sosyal medya sayesinde İnternetten para kazanmak

Sosyal medya hesaplarınızda sizi takip eden bir kitleniz var ise, o takipçilere aradıkları yada merak ettikleri konular hakkında bilgileri yazarak anlatabiliyorsanız internetten para kazanmak için hazır olun.

Uzmanı olduğunuz yada araştırma yaparak hakim olduğunuz konuları anahtar kelimeler kullanarak fenomenhaber.com sitemizde haber tadında yazıp. Google ve reklam verenler sayesinde para kazanmak, Sosyal medya’da takipçi ve gruplarda yazdığınız yazıları paylaşarak kazancınızı katlamak çok kolay.

Ekonomi; İyi bir ekonomi uzmanı mısınız? Dolar, Euro, Borsa ve ülkemizdeki ekonomik gelişmeler hakkında yaşanan olayları genel anlamda kendi anlatımınız ile bültenler oluşturarak yazabilirsiniz.

Moda; Modayı yakından takip ediyor iseniz örneğin, Lc waikiki, Koton, Collezine, Mavi Jeans gibi firmaların sezonluk indirimlerini, öne çıkan fırsatları, modanın renkleri gibi konuları anlaşılabilir bir dilde, kendi anlatımınız ile özgün bir şekilde kaleme alarak yazıya dökebiliyor sanız.

Sağlık & Güzellik; Sağlık alanında yaşanan gelişmeler, daha önce yapmış olduğunuz güzellik bakım kürleri gibi konular hakkında takipçileriniz var ise kendi anlatımınız ile yazıya dökerek yazabilirsiniz.

Bilim & Teknoloji; Yeni çıkan teknoloji aletleri mobil telefonlar, pc tabletler ve bilişim alanında yaşanan konuları ve yeni çıkan ürünler hakkında incelemelerinizi okuyucularınıza aktaracak yazılar yazabilirsiniz.

Spor; Futbol, Basketbol, Tenis, Voleybol v.b gibi spor müsabakaları yada takımlar hakkında topladığınız bilgilerden oluşan faydalı yazılar yazarak ekibimize katılabilirsiniz.

Kültür & Sanat; Çok sık Sinema yada dizileri izliyor ve bu konular hakkında takipçileriniz var ise, bu konular hakkında takipçi kitleniz var ise bu konular hakkında yazılar yazabilirsiniz.

Yukarıda yer alan konu başlıkları ile makale yazma konusunda kendinize güveniyorsanız, para kazanmak için iyi bir yol var.

Haber bültenleri oluşturmak ve bunları düzenli bir şekilde sosyal medyada yayınlayarak sizde ciddi paralar kazanabilir EK GELİR sağlayabilirsiniz.

Haberleriniz ve Yazılarınız ilginç ve bilgilendirici ise takipçi kitlenizi arttırabilir ve daha fazla kazanma fırsatı bulabilirsiniz.

Sınırlı sayıda Fenomen Haberci Alınacaktır.

Başvurunuz onaylandıktan sonra Hazırladığınız Haber veya Bülten Çok okunur ise Fenomen Olur ve Para Kazanmaya Başlayabilirsiniz.

Çevrenize ve sosyal medya hesaplarınıza güveniyor iseniz kazanmaya başlayarak Ücretli modele geçiş yaparsınız. Düzenli insanların sizin bülteninizi okumaları için Sosyal medya hesaplarınızdan paylaşımlar yaparak takipçi ve okuyucu kazanabilirsiniz. Takipçileriniz ne kadar çok ise ve haberleriniz ne kadar Fenomen olur ise Sizde Fenomen Haberci olur ve daha çok para kazanırsınız. Daha çok okunmasını ve ilgi göreceğine emin olduğunuz konular için haberleri cep telefonunuz ile kayıt etmeye başlayabilirsiniz.

Para Kazanmak için yazabileceğiniz makale haber konularını gittiğiniz bir futbol müsabakasından yada gittiğiniz bir tatilden faydalanarak yazabilirsiniz diğer ilgili konular, Magazin, Moda, Teknoloji Haberleri, Güncel Haber, Otomobil Haberleri, Bulunduğunuz bölgenin yerel haberleri gibi konulardan üzerinden çektiğiniz video çekimleri ile hayata geçirebilirsiniz. Takipçilerin ilgisini çekecek ve okunmasını sağlayabileceğiniz güncel konular sayesinde çalışmalarınız hakkında bizim ile iletişim kurabilirsiniz.

[email protected]

Not: Gönderdiğiniz haberler ve videolar değerlendirilerek Yayınlanmaktadır.

Haberlerinizi Facebook, twiter, İnstagram sayfalarımızdan yayınlayarak okuyucularımızın beğenisine sunulacaktır ve en çok beğeni alan haberci artık Fenomen Haberci olacaktır.

Sayfalarımızdan Mesaj yolu ile Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Uygun Görünen yayıncı ve üyeler ile birebir olarak görüşmeler yapılarak profesyonel video ve fotoğraf makinesi desteği verilmektedir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here