Siyah Elbise Modelleri 2016 – 2017 Tavsiyeleri

Bir yere davetlisiniz ve ne alacağınızı hakkında bir fikriniz yok ise doğru yerdesiniz.

0
3022

Siyah Elbise Modelleri 2016 – 2017

2016 – 2017 siyah Elbise modelleri, Bir yere davetlisiniz ve ne alacağınızı hakkında bir fikriniz yok ise doğru yerdesiniz.

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki bu yazımızın hiç bir marka ve sayfası ile hiç bir ilgimiz ve alakamız yoktur. Yani tamamen bağımsız ve tarafsız olarak sadece moda severler veya seçim yapmakta zorlanan okuyucularımıza tercih seçiminde yardımcı olabilmek yada elbise almadan önce bu yazımızdaki modeller sayesinde bir fikir sahibi olmaları için hazırlanmıştır.

Siyah Elbise Modeli Tavsiyeleri (1)

Siyah Sıfır Yaka Kolsuz Elbise Modeli

Günlük hayatta sade ve şık giyinmek için sebepleriniz olabilir. Sade ve modern elbise modelleri tavsiyemizin 1 numarasını klasik siyah elbise modelimiz ile başlamak istiyoruz, modayı yakından takip edemeyebilirsiniz, ancak siyah elbise modellerinin asla modası geçmeyecek gibi görünüyor.

Davetli olduğunuz bir ortamda siyah tonlarda ve desenli elbise tercih her zaman sizi sade ve şık gösterir, üstelik bir kaç fazla kilocuk var ise işte klasik sade şık bayan elbise modeli.

Kolsuz, Oyuk Yaka, Siyah Desenli Elbise bedenlerini 34 – 36 – 38 – 40 çok uygun fiyatlara bulmak mümkün , ayrıca Bisiklet Yakalı, Rahat Kesim, Kısa Kollu Elbise ve diz üstü elbise için çok şık aksesuarlar ile kombine yapabilirsiniz.

Siyah Desenli, Sıfır Yaka, Kısa Kollu, Sırt Dekolteli Elbise modeli

Hafif sırtı dekolteli siyah ve gümüş tonlarının kullanıldığı elbise modeli tavsiyemiz, bisiklet yakalı ve sırt dekolteli Rahat Kesim ile Kısa Kollu modeli şık bir yemek davetinde üzerinizde çok yakışabilir. Bu Fikirlerimizin farklı renk ve desenlerini ise bulmamız çok zor olmadığından şık ve hesaplı bir elbise modeli ile umarım tercihlerinize faydalı olabilir.

Siyah Desenli Elbise Modeli Tavsiyemiz 3

Siyah Elbise Modelleri Rahat Kesim, Stralez Elbise

Rahat Kesim, Stralez Elbise almadan önce böyle bir kıyafet için şık bir el çantası ve hafif topuklu bir ayakkabı hatta güzel bir kolye ile çok şık olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here