Beşiktaş Kulübü 2. Lideri Serdal Adalı, lider adaylığı ile ilgili düşündüğünü ve başarılı olacağına inandığı takdirde perşembe günü adaylığını açıklayacağını söyledi.

Beşiktaş’ın, Aytemiz Alanyaspor ile oynadığı maçta sakatlanarak hastaneye kaldırılan Dorukhan Toköz’ü ziyaret eden Adalı, yönetici adaylığıyla ilgili olarak şöyle konuştu:

“Beşiktaş’ta adaylık açıklamak o denli kolay bir mevzu değil. Şayet yararlı olacaksam, bir yararım olacaksa aday olmak istiyorum. Laf olsun diye ‘Adayım’ deyip de bir seçime girmeyi gerçek bulmuyorum. Problemler üzerine çalışıyoruz. 2. lider olduğum için de dertleri uygun biliyorum. Sonradan ‘Vallahi bundan haberim yoktu’ deme bahtımız yok. Başarılı olabileceğimize inanıyorsak, perşembe günü adaylığımızı açıklarız.”

Dorukhan’ın beklenenden daha kısa vadede alanlara döneceğine inandığının altını çizen Serdal Adalı, “Daha erken döneceğini kendisine de söyledim. İnşallah kendisini 5-6 ay değil de 3 ay içerisinde aramızda göreceğiz. Bir maç kazandık o da burnumuzdan geldi. Futbolun içinde var bu durumlar. İnşallah en kısa müddette aramıza döner.” sözlerini kullandı.

N’Koudou ve Oğuzhan’ın sakatlıklarıyla ilgili de değerlendirmede bulunan Adalı, “Sezon içerisinde bazen hiç sakatlık olmuyor bazen de ağır bir sakatlık devri oluyor. Çok söylenecek bir şey yok. Nihayetinde meydanda olan hadiseler. Antrenmanda olan sakatlıklar değil. Üçü de çok genç arkadaşlar, en kısa vadede aramıza dönecekler.” biçiminde konuştu.

{iframe}

Kaynak Sözcü

Yorumunu buraya yazabilirsiniz!

Please enter your comment!
Please enter your name here