Ana Sayfa Teknoloji Akıllı Telefonlar Samsung Note 9 Batarya Patlaması Kullanıcıları Şokta

Samsung Note 9 Batarya Patlaması Kullanıcıları Şokta

Samsung Galaxy note 9 batarya patlaması haberi ile kullanıcıları yeni bir şok etkisi yasiyor. Geçmiş yıllarda Samsung Note 7 serisinde Batarya Patlaması sonucu büyük bir kısmını piyasadan geri çekerek buyuk bir fiyasko yaşamıştı.

Note 9 Batarya Patlaması Kullanıcıları Tedirgin Etti.

Samsung firmasi, şimdi ise Note 9 serisinde benzer bir sorun ile karşı karşıya kaldı. İddiaya göre bir Samsung Note 9 kullanıcısı cihazının yanarak alev aldığı haberi ile yine bir şok yaşıyor.

Gectigimiz yıllarda Note 7 akilli telefonlar da patlama gelmesine uzerine Samsung seriyi piyasadan toplatmıştı.

Samsung Note 9 Patlaması Adına Soruşturma Başlatıldı.

Samsung Note7 serisinde çıkan Batarya sorunundan sonra, samsung Note 9 batarya patlaması haberleri üzerine her hangi gibi bir açıklama yapmadı.

Yeni Note 9 kullanıcıları konuyu yakindan takip ederek, uzmanlar yeni akıllı telefonlarını sürekli sarjda kullanmamalarını tavsiye ediyorlar.

Uzmanlar Akıllı telefon piyasasında samsung satışların düşme yaşanmayacağını belirtirken, iPhone’nun yeni modellerinin çıkması ile yaşananlar kullanıcıları tedirgin ediyor.

Fenomenhttps://www.fenomenhaber.com/
Yurtdan ve Dünyadan Edindiğim Bilgileri ile Fenomeni olacağınız haberleri sizlere Ulaştıran yazarımız Fenomen Haberci sizler için her zaman Haber Peşinde. Dikkat.! Sizde % 💯 Fenomeni Olabilirsiniz ✌

Bu Haberle ilgili ne düşünüyorsun ?

Fenomen Haber

Tam 1 ton esrar ele geçirilmişti… O sürücü hakkında flaş karar!

 Batman'da alınan ihbar üzerine durdurulan bir TIR'da yapılan aramada,  plastik borular arasına gizlenmiş 1 ton esrar ele geçirilmesinin ardından ...