Samsung Kablosuz Şarj Cihazı Duo ile Samsung olmayan bir telefonu şarj edebilir mi?

En iyi cevap: Evet, diğer android özellikli akıllı telefonları ve diğer cihazları Samsung Kablosuz Şarj Cihazı Duo ile şarj edebilirsiniz.

 Samsung kablosuz şarj cihazı Duo, diğer akıllı telefonları şarj eder mi?

Samsung Duo şarj cihazı, İki ped de aynı mı akıllı telefon şarj ediyor?

İki ped de aynı şarj ediyor ? Fark edeceğiniz gibi, Samsung Kablosuz Şarj Cihazı Duo’da iki şarj pedi vardır. Pedlerden biri düzdür ve diğeri propper-upper olarak davranır, ama ikisi de aynı şeyi yükler.

Samsung, çok pedli bir kablosuz şarj cihazı getiren ilk şirket değil, Samsung Kablosuz Şarj Cihazı Duo’nun çok yönlülüğünü seviyoruz.

Tasarım, şarj olurken akıllı telefonunuza göz atmanıza olanak tanıyor.

Eşzamanlı şarj için hemen yanındaki şarj cihazında çok fazla dikkat gerektirmeyen akıllı saatinizi veya başka bir akıllı telefonu kullanabilirsiniz.

Tüm kablosuz şarj telefonlarıyla gerçekten çalışıyor mu?

Samsung’un Kablosuz Şarj Cihazı Duo, standart Qi teknolojisini kullanıyor. Bu, kablosuz şarj özelliklerine sahip herhangi bir cihaz anlamına geliyor.

Yeni nesil Akıllı telefonların neredeyse hepsi Qi’yi kullanıyor, bu nedenle şarj edilebilir.

Qi kablosuz şarjını destekleyip desteklemediğini öğrenmek için cihaz üreticinizin support/Destek ile danışın. Değilse, farklı bir kablosuz şarj aleti satın almanız gerekebilir.

Samsung Kablosuz Şarj cihazi Duo Destekleyen Akıllı Telefon Modelleri

Bu pad üzerinde çalışabilecek olan Samsung harici akıllı telefonlardan bazıları,

  • iPhone 8 ve iPhone X,
  • LG V30, LG V35, LG G6, LG G7,
  • Herhangi bir Moto Z cihazı (eğer Moto modlu kablosuz şarj cihazınız varsa), Sony Xperia XZ2 ve XZ2 Premium ve Nokia 8 Sirocco.

Bu şarj cihazı herhangi bir Qi cihazı ile iyi çalışır, fakat hızlı kablosuz şarjı destekleyen Samsung telefonları için son derece iyi çalıştığını söyleyebiliriz.

Bunun, Samsung’un telefonlarına yeni bir teknoloji oluşturması, normalden daha hızlı bir şarj akımına olanak tanımasıdır.

Samsung olmayan bir telefon kullanıyorsanız, sıradan Qi kablosuz şarj cihazlarıyla uyumlu standart şarj sürelerini kullanmanızı tavsiye edebiliriz.

Bu nedenle, Samsung olmayan bir telefonla kullanmak için bir Qi kablosuz şarj pedi için satın almak isterseniz, daha uygun seçenekler için alışverişe değer olabilir.

Samsung Kablosuz Şarj Cihazı Duo’da diğerlerinden daha hızlı şarj edilecek Samsung cihazlarının bir listesi:

Samsung Galaxy Note8
Samsung Not 5
Samsung Galaxy S6 Kenar +
Samsung Galaxy S7
Samsung Galaxy S7 Edge
Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8 +
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy S9 +
Samsung Galaxy Note 9

Hepsini Kablosuz şarj edebiliriz.
En yeni Samsung telefonlarına veya hatta Samsung olmayan bir telefona sahip olmasanız bile, Kablosuz Şarj Cihazı Duo pratik işlev ve esneklik sunar. Masanın üzerinde harika görünmesi ise yeni bir fenomen trend olacağı şimdiden belli oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here