VR Video 360 ile Ayakta Tedavi Yöntemi Başlıyor

Günümüzde sağlık sektörü VR Video 360 teknolojinin üst sınırlarda geliştiğini biliyor musunuz.? Yeni gelişmeleri öğrenmek için yeni bir güne ihtiyacımız yok, aksine; Her an yeni gelişmeler ile burun burunayız.

Sağlık sektörü VR Video 360 ile çağ atlıyor.

Eğlence sektöründe farklı boyutlarda farklı ebatlarda ve farklı desibel güçlerinde kullandığımız kulaklıklar artık yeni bir hizmet sektörü ile karşımızda.

Bunun sadece kalp ritminizi ya da nabzının ölçülmesinde kullanılacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Gear VR Video Gözlükler, Artık tıbbi gelişmelerde ve tedaviler yöntemleri içinde kullanılacak…

Kafamıza taktığınız vr 360 video kulaklıklar görsel ve işit sel olarak doktorunuz ile yapacağınız tele konferanslar ile sorununuzu teşhis, hatta tedavi etmenize yardımcı olacak.

Daha açıklayıcı olmak gerekirse…

Gear VR Video Kulaklıklı mikrofon setinin kamerası sayesinde hastanın gözleri incelenecek ve bu sayede kulaklık yolu ile doktor hastaya sesli talimatlar verebilecek. Hasta ve doktor bu şekilde iletişim kurarak vr video 360 üzerindeki disk sayesinde Doktorun hasta verilerini okuması için stetoskop görevini sağlayacak bir aygıt ile ayakta tedavi olanağı sağlayacak.

VR video 360 kameralar sayesinde hasta ve doktor arasında oluşturulan iki ayrı ara yüz, aradaki bilgi alışverişine izin veriyor. Bu sistem uzak konumdaki hastalar için oldukça faydalı olacaktır, bu şekilde ani bir rahatsızlık durumunda evinizde ve o an bulunduğunuz yerde vr video 360 kulaklıklar sayesinde tele konferans kurup sorununuzu öğrenebilir hatta tedavi olabileceksiniz.

Gear vr video, vr 360 video, 360 vr video gözlük ile daha kaliteli yaşamak ve tıbbi bakımın uzak bir tele konferans olduğu bir dünya diliyoruz.

 

Bu Haberle ilgili ne düşünüyorsun ?