On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! (12.08.2019)

0
6

On Numara çekiliş sonuçları saat 21.15’te açıklanacak. Geçen hafta büyük ikramiye Ankara, İstanbul ve Tekirdağ’a çıkmıştı. On Numara oyununda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda konum alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı akıllıca varsayım edenler ile hiçbir numarayı yanlışsız varsayım edemeyenler ikramiyeye hak kazanıyor.

12 AĞUSTOS ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

On Numara çekiliş sonuçları saat 21.15’te burada taraf alacak.

EN SON DÜZENLENEN ÇEKİLİŞLER

On Numara ismi verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda konum alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı gerçek varsayım edenler ile hiçbir numarayı gerçek varsayım edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür.

Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle birebir numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak imkanlıdır.On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kere Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı gerçek varsayım edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Büroları, 10 bilenlerin ikramiyeleri Umumî Müdüriyet ile Büro Müdürlüklerince (Şube Müdüriyetleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye ölçüsü, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir kümede bilen çıkmaması halinde, bu küme için ayrılan ikramiye bir üst kümeye ilişkin ikramiyeye eklenmektedir. Ama, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu öbeğin ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

Menşe : https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/on-numara-cekilis-sonuclari-aciklandi-12-08-2019-5279524/ 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.