Oğluna Öyle Bir Miras Bıraktı ki !

0
2134

26 Yıl Sonunda Oğluna Öyle Bir Miras Bıraktı ki !

Bir Baba Düşünün ki, Oğluna öylesine bağlı ölesiye seven. Sosyal medyada ismi açıklanmasını istemeyen bir baba ve oğlunun hayat hikayesi ile Fenomen Haber olmaya hak kazananlar listemizde.

1987 yılında başlayan ve 26 yıl boyunca üstleri yarıçıplak olarak başlayan bu maceranın sonundaki değişimi görmenizi tavsiye ederiz.
1987 yılında başlayan ve 26 yıl boyunca üstleri yarı çıplak olarak başlayan bu maceranın sonundaki değişimi görmenizi tavsiye ederiz.

Baba gelişimlerini ölümsüzleştirmek için 26 yıl boyunca çocuğu ile birlikte aynı tarzda resimler çekilerek gelecekte ailesine ve Oğluna Öyle Bir Miras Bıraktı ki ! Büyüleyici anlamda duygulandıran ve oğlu ile hayatı arasında arasında kurulan bağlarını ölümsüz olmayı başarmış ve sevdiklerine bir ömür yetecek bir miras.!!

1988 yılında miras işlemlerine başladı ve tam 26 yıl kararından vazgeçmedi. Oğluna gelecekte öyle bir miras bıraktı ki!

İsminin anonim kalmasını isteyen baba ailesine ve oğluna gelecekte onlara bırakabileceği çok büyük bir mirasın kararını verdikten sonra tüm kararlılığı ile hazırlıklara başladı.

1989 yılı

Dünya Sosyal medyasında fenomen olan bu haberde olayın baş kahramanı baba oğluna o kadar çok seviyordu ki ! Onun ile arasında baba oğul ilişkileri her şeyden önde geliyordu.

1990 yılı

Nasıl olmasın ki ! Baba olmak onun için sadece çocuğu dünyaya getirmek değil idi. Çocuğuna aynı zaman her baba gibi iyi bir gelecek ve eğitim ve hayatını devam ettirebileceği bir hayat sunmaktı istediği.

1991 yılı

Boş zamanlarında çocuğunu hayata hazırlamak için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır olan milyonlarca babadan farklı olarak gelecekte çocuğuna büyük bir miras bırakmaya karar verdi.

1992Hayatta çocuğu için güzel bir gelecek nasıl hazırlayabileceğini düşündüğünü ve sonunda ömür boyu ailesine ve çocuğuna yetecek güzel bir planın peşine düştü.

1993 yılı

Yaşadığı ülkenin nüfusuna bağlı onlarca olaya tanıklık etmişti belki de. insanların çocuklarına karşı olan sorumluluklarını analiz etmişti.
1994

Bu zaman zarfında hem ailesine olan bağlılığını koruyan hem her ailesi reisliğini yani babalık görevini yerine getirmeye çalışan kahramanımız kurmuş olduğu ailenin fertlerine eşit bir seviye ile yaklaşmayı başarmış gibi görünmekte.
1995

Yıllar çok hızlı geçmekte hayat dediğiniz nedir ki ? Zaman Göz kapayıp açana kadar tükenmekte peki sevdiklerimiz için bizler neler yapıyoruz. Sevdiklerimize neler bırakıyoruz ?

1996 yılı

Aradan 10 yıl geçer ve konumuzun Kahramanı olan babamız ailesine ve oğlu için ileride bırakacağı büyük miras için yaptığı çalışmalar saat gibi işlemeye devam eder.

1997 yılı

Bu arada baba ve oğlunun zaman içinde anıları ve arasındaki bağlar o kadar güçlenir ki. Olup biteni resimlerle gözlemlemek açıkçası bizim için hiçte zor olmadı.

1998 yılı

1987 yılında başlayarak 1998 yılına kadar zamanın ağır yükü kahraman babamızı yaşlandırır iken oğlu ise artık genç bir delikanlı olma yolunda ilerlemektedir.

1999 yılı

Boyu neredeyse babasına yetişen delikanlı babasının kendine bırakacağı bu büyük mirastan habersiz olarak babasının gelenek haline getirdiği yaşam tarzına uyum sağlayarak babası ile samimiyetini biraz daha fazla belli etmeye başladığı gözlerden kaçmamakta.

2000 yılı

Artık genç bir delikanlı olan oğlunun durusu ve hareketleri babaya benzemeye başlamakta, ancak kahraman baba her geçen yıl biraz daha yaşlanmakta.

2001 yılı

Her baba gibi evladı, her zaman bir çocuk görünse de artık hayatın gerçekleri ve zamanın akışı her ikisinde de büyük değişimler gösterdiğini iyi bilen baba dağ gibi oğlunun arkasında ve hayatı artık bambaşka görmekte olan oğlunun yanında.

2002 yılı

Bir an olsa bile desteğini çekmemiş oğlunu anlamaya çalışmış, hayatta vermiş olduğu mücadelede hiç evladının yanında ayrılmamış.

2003 yılı

Her Geçen yıl oğlu ile arasında bağ bir önce ki yıllara göre hiç olmadığı kadar daha sıkı sıkıya güçlenmiş.

2004 yılı

Bir birlerine her zaman güvenmeyi ve birbirlerine olan güvenleri ise yitirmemeyi öğrenen aile bağları çok güzel bir varlık içinde devam etmiş.

2005 yılı

Adeta yıllara meydan okuyan ve yıkılmayan bu aile bağları zaman içinde ayrı düşüncelere ve fikir ayrılıklarına uğramış olabilir ancak her şeyin ilacı olan zamana yenilmediği ortada.

2006 yılı

Neyse Aile bağlarının ve gelecek nesillerin iyi yetişebilmesi için kesinlikle Ahlaklı ve güzel bir ebeveyn olmak gerektiğini zaten bilmekteyiz konumuzun baş kahramanı bence bunun örneklerinden. Zaman zaman hatalarımız olmuş olsa da bir birimize sıkı sıkı sarılarak geçmişi silmek mümkün baba ve oğlumuz sanırım bu tür kopukluklar pek yaşamamış ve babamızın planı aynen devam etmiş.

2007 yılıAilesi ve oğlu için bırakacağı mirasın kimse tarafından bilinmemesi sağlayan Kahraman babamızın yıllar sonra bıraktığı mirası ise öyle biri bulmuş ki.

2008 yılı

Bulduğunda belkide hayatının en önemli ve harika bir anını yaşadığına düşünüyorum. Yıllarca yapılan o birikimi bulunduğundan herkes tarafından büyük şaşkınlık yaratmış.

2009 yılı

Zaman içerisinde oğlu ile arasında kurmuş olduğu bağlar sonunda ailesine ve oğluna kalan miras dünyada sayılı kişiye nasip olacak ve değeri ölçülemez nitelikte.2010 yılı

 

Kimliklerinin anonim kalmasına rağmen fotoğrafların anlatımı ile ürettiğimiz bu hikaye aslında dünya sosyal medyasında hızla büyüyen bir fenomen Haber . 1 milyon insan bu ailenin ve babayı tanımak için sosyal medyada çeşitli sitelerde yorumlar yaparak kahramanımız olan baba ve oğul kutladılar.

2011 yılı

1987 yılında başlayan ve siyah beyaz olan fotoğrafları bulmayı başaran torunu sayesinde gün yüzüne çıkan olayda aslında gelişimlerini ölümsüzleştirmek için 30 yıl boyunca hep aynı resmi çektiren baba ve hiç bir şeyden haberi olmayan çocuğunun inanılmaz büyüleyici resimleri vardı.

2012

Yılların değişiminde çocuk gitgide büyüyordu. Bakışları, gülüşü ve duruşu her geçen gün babasına benziyordu babası ise her geçen gün yaşlanıyordu. Olayın öğrenen oğlu ise babasının aslında kendisine ve ailesine bıraktığı mirasın devamını gelenek haline getirmeyi düşünmüş olacak ki, bu sefer kendi çocuğunu da kucağına alarak yeni bir kuşağı başlatmanın keyfi ile fotoğraf makinesinin objektifine gülümseyerek bu geleneği devam ettiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.