Kuzgun serisinden yayınlanan birinci sahnede Kuzgun Dilayı aramaktadır. Onu bulmak ümidiyle bir malikaneye girer, Dila ise büyük konutun içinde kitap okumaktadır. Cihan, Kuzgun’u konuta girmemek için ikna etmeye çalışır. Dila, Kuzgun’u görür ve ondan kaçar. İşte Kuzgun yeni seri tarihi ve yeni kısımdan gelen fragmanlar…

KUZGUN YENİ SERI NE DEVIR?

Kuzgun 2. Dönem kısımlarıyla 18 Eylül Çarşamba 20.00’de Star TV’de yayınlanmaya başlayacak.

KUZGUN 17. YENİ KISIM ÖN İZLEME

KUZGUN 17. YENİ KISIM 2.FRAGMANI

KUZGUN 17. YENİ KISIM FRAGMANI

KUZGUN SERI FİNALİNDE NELER OLDU?

Dila gizlice girdiği Behram’ın konutunda fotoğraf albümünü karıştırırken Yusuf Adıvar’ın Behram’ın oğlu olduğunu öğrenir. Bu sırada Kuzgun ise Ferman’ın konutunda etrafı dolaşırken gözüne bir fotoğraf takılır. Fotoğraftaki adamın pederi olduğunu görünce şoke olur. Fotoğraftaki tarih pederinin irtihal tarihinden iki yıl sonrasını göstermektedir. Dila gördüklerine inanamaz. Behram Adıvar’ın Derviş olduğunu anlar. Kuzgun Cihan’a pederinin hayatta olduğunu söyleyerek, “onu bulmadan aldığım her nefes artık bana haram” der. Dila ise “Artık seni benden kim kurtaracak Derviş Cevher” diye konuşur.

KUZGUN DERVİŞ’E FERMAN’I SORUYOR

Kuzgun doğruca Derviş’in dükkanına sarfiyat. Yanında getirdiği bardağı göstererek parmak izinin sahibini bulmasını velev. Dila ise karakolda bulunan ağabeyinin yanına masraf. Ali Ferman ile bir itilaf yaptığını söyler. Kuzgun pederi ile Ferman olduğu sandığı kişinin fotoğrafını Derviş’e göstererek, fotoğraftaki evladın Ferman olup olmadığını sorar. Derviş, Ferman’ın bilerek o fotoğrafı koymuş olabileceğini söyler.

Dila Ferman’a güvenemeyeceklerini söylese de Ali, Behram’a da güvenemeyeceklerini söyler. Behram ile Kuzgun’a karşı savaş verdiklerini anlatır. Dila onun bir savaşta olmadığını söyleyince Ali Ferman’ın ona yardımcı olacak tek kişi olduğunu söyler. Dila Behram’dan intikam alacağını söyler. Ali’nin endişelenmesine fırsat vermez ve “Bana güven” der.

DERVİŞ’TEN DİLAYA ITTIFAK TEKLİFİ

Cihan Kuzgun’a kimi evraklar göstererek Bilginler’e ilişkin kimi mülklerin satışa çıktığını haber verir. Bu gayrimenkullerden bir de Dila’nın ve ağabeyinin oturduğu hanedir. Kuzgun Cihan’a hepsini toplamaları talimatını verir. Bu sırada Derviş Dila’yı arayarak onu hanenin ilerisinde beklediğini söyler. Dila Derviş’in aracına biner. Derviş, Dila’nın Ferman’dan telefon aldığını bildiğini söyleyerek ona bir mutabakat teklif eder. Mutabakatın kaidelerini alanına getirdiğinde Behram Adıvar’ın hayatından külliyen çıkacaktır. Dila muahedeyi kabul ettiğini Derviş’e söyler.

Derviş’in Dila ile buluştuğunu öğrenen Kuzgun onun dükkanına masraf. Derviş’e neden Dila ile buluştuğunu sorar. Derviş şoke olur. Kuzgun Dila’dan uzak durmasını söyleyerek “Bu da son sözüm” diyerek dükkandan ayrılır.

Kaynak Sözcü

Bu bahis Haber Hakkında Susma, Sende düşünceni Okuyucularımız ile Paylaş… 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here