Kırışıklıklar İçin En İyi Yüz Maskeleri

Herkes, özellikle de bayanlar, yaşlılığın habercileri olan kırışıklıkları sevmezler. Doğal kırışıklıklardan tamamen kurtulmak imkansızdır. Ancak onu azaltmak ve daha canlı bir cilde ulaşmak mümkündür. Bunun için çok doğal veya doğal olmayan maskeler var. Doğal olan bazı en iyi yüz maskeleri;

Kırışık Ciltler İçin Yoğurt Maskesi

Kırışık ciltler için, Yoğurt maskesi özellikle kuru ciltler için hem kolay hem idealdir. Düzenli kullanıldığında kırışıklıkların derinleşmesini önler ve kırışıklıkları giderir. Aynı zamanda cildi nemlendirir ve parlatır.

fenomen Kirisikliklar icin En iyi Yuz yogurt Maskesi

Yoğurt maskesi Tarifi

Yarım muz kasede ezildikten sonra, 1 tatlı kaşığı sade Yoğurt, 1 tatlı kaşığı bal ve yarım çay kaşığı portakalı karıştırın. Maske hazırlandıktan sonra yüze masaj yapılarak 15 dakika bekletilir, sonra ılık su ile yıkanır. Cildiniz çok kuru ise, bu maskeyi haftada iki kez uygulayabilirsiniz. Fakat cildiniz yağlı ise, 2 damla limon eklemelisiniz.

Kırışık Ciltler İçin Limon Maskesi

fenomen Kirisikliklar icin En iyi yuz Yumurta limon Maskesi
fenomen Kirisikliklar icin En iyi yuz Yumurta limon Maskesi

Limon maskesi yağlı ciltler için daha uygun bir maskedir. Kirecin cildin sıkılaşmasının etkisi kırışıklıkları ve limonun asitliğini azaltacak ve cilt üzerindeki lekeleri azaltacaktır. Yağlı cildi olan kişiler bu maskeyi haftada bir kez uygulamalıdır.

Limon Maskesi Tarifi

Bir kremaya dönüşene kadar bir limon yarısıyla iyice karıştırın 2.5. Sonra yüzünüzü ve boynunuzu ovalayın, 10 dakika bekleyin ve ardından ılık suyla yıkayın. Cildiniz kuru ise, cildiniz limonun etkisiyle tahriş olabilir. Maskelemeyi yaptıktan sonra belirli bir süre güneşe çıkmamaya dikkat etmeliyiz. Çünkü limon cildi güneşe duyarlıdır.

Kırışık Ciltler İçin Yumurta ve Bal Maskesi

fenomen Kirisikliklar icin En-İyi yuz Yumurta bal Maskesi
fenomen Kirisikliklar icin En-İyi yuz Yumurta bal Maskesi

Cildi sıkılaştırır, esneklik kazandırır, kan dolaşımını artırır, yeni cilt hücresi oluşumunu sağlar ve cildi yumuşatır. Bu maske haftada bir kez uygulanmalıdır.

Yumurta ve Bal Maskesi ve Hazırlanması

1 yumurta akı, 1 çorba kaşığı bal, 4 damla rezene yağı ve 5 damla sandal yağı. Önceden yıkanmış ve kurutulmuş yüz masajı ile taramayı, 20 dakika ve ılık suyla yıkayın. Bu maske ayrıca boyun ve dekolte bölgesine uygulanabilir.

Yüz kırışıklıkların 😵😵 kurtulmak için 🤩 fenomen 🤩 doğal yüz maskeleri uygulayın. 💥🕶,️👙👙Yaz tatilinde 😉 Öz Güveniniz😍😍 tavan yapsın.🤐🤐
#Fenomen #Haber #GuzellikSırları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here