Kimse Bilmez serisinin son kısmında; eski eşi Hasret ardındaki sır tablosuyla çıka gelmiştir. Ali’den yıllar evvel saklanan şey, artık tam önündedir. Özlem’le tanışan Sevda, bir yandan içindeki hislerle yüzleşirken bir yandan da Ali’nin oğlunun hayatta olduğunu öğrenmenin memnunluğunu yaşar.

KİMSE BİLMEZ YENİ KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kimse Bilmez yeni kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı ama yayınlanır yayınlanmaz aşağıda konum alan linkten izleyebilirsiniz.

KİMSE BİLMEZ YENİ FRAGMAN

KİMSE BİLMEZ 16. SON KISIM İZLE

Pilot, her şeyi gerisinde bırakmak velev lakin bu o kadar kolay olmayacaktır. His, babasıyla Pilot arasında bir tercih yapmak zorundadır. Pilot’un mafya olduğunu öğrenen İlhan, kızını ondan uzaklaştırmak için bu münasebete karşı çıkar. Öte yandan sevdiği adamı tehlikeden uzak tutmak isteyen Sevda, tetiği çeker ve Uygar’ı vurur.

Ali, hiç beklemediği bir anda geçmişiyle yine yüz yüze gelir. Eski eşi Tahassür gerisindeki sır tablosuyla çıka gelmiştir. Ali’den yıllar evvel saklanan şey, artık tam önündedir. Özlem’le tanışan Sevda, bir yandan içindeki hislerle yüzleşirken bir yandan da Ali’nin oğlunun hayatta olduğunu öğrenmenin memnunluğunu yaşar.

Pilot, her şeyi ardında bırakmak velev ancak bu o kadar kolay olmayacaktır. His, babasıyla Pilot arasında bir tercih yapmak zorundadır. Pilot’un mafya olduğunu öğrenen İlhan, kızını ondan uzaklaştırmak için bu ilgiye karşı çıkar. Öte yandan sevdiği adamı tehlikeden uzak tutmak isteyen Sevda, tetiği çeker ve Uygar’ı vurur.

Kaynak Sözcü

Yorumunu buraya yazabilirsiniz!

Please enter your comment!
Please enter your name here