Ets Tur çekiliş ile 15 çifti Kıbrıs Tatili‘ne gönderiyor. Üstelik 4 gece 5 gün konaklama şansı ile Survivor Sezon Finali‘ne katılım bileti ve rehberlik hizmetleri içinde her şey dahil olarak üzere.

Sizde 2 Temmuz – 6 Temmuz tarihleri arasında 4.950 lira değerinde gidiş, dönüş uçak bileti, otel-havalimanı transferi ile 5 Yıldızlı Otel‘de her şey dahil Kıbrıs tatili çekilişine bir kaç adımda nasıl katılır, kampanya şartları ve yapmanız gerekenleri aşağıda belirtildiği gibi uygulayın, bu yaz Otel rezervasyonu alamayanlar bu çekiliş ile güzel bir tatil kazanabilir.

Aşağıda verilen sitelere giriş yapmak ve kayıt olmak çok kolay üstelik ücretsizdir.

Kıbrıs Tatili Çekilişine Katıl, Şansını Dene !

  1. İlk önce Ets Group firması olan Ucuz bilet .com adresine doğru bilgiler vermek şartı ile ücretsiz üye olmanız gerekiyor. isterseniz şahsınıza ait facebook hesabınız ile de hızlı kayıt olabilirsiniz. Siteye üye olduktan sonra siteye girildiğinde size bir Promosyon kodu verilecek, O promosyon kodunu bir yere not alın.
  2. Daha sonra yine ets group’a bünyesindeki Odamax .com adresine giriş yapmalısınız. ucuz bilet .com adresine hangi yöntem ve bilgiler ile kayıt olduysanız 2. promosyon kodunu almak içi aynı bilgileri eksiksiz olarak bir yere not alın. Her bir promosyon kodu ayrı bir çekiliş hakkı şansınız olacak. Her kayıt olduğunuz siteye aynı isim ve bilgilerinizi vererek kayıt olmanızı tavsiye ediyoruz.
  3. İşlem olarak EtsTur-com sitesine diğer 2 siteye kayıt olduğunuz gerçek bilgileriniz ile kayıt olup 3. ve son promosyon kodunuzu temin ederek bir yere not ediniz.
  4. ve son işleme geçebilirsiniz. Bu aşamada https://www.etsdunyasi.com/katilim-formu linkine tıklayarak toplam 3 siteden almış olduğunuz promosyon kodlarını katılım formunda gösterilen alana ekleyerek çekilişe katılmaya hak kazanıyorsunuz.

Eğer şansınız var ise almış olduğunuz 3 promosyon kodu ile 3 çekiliş hakkı kazanarak çekiliş ile tatil kazanma fırsatı bulabilirsiniz.

4 gece 5 gun konaklama, Kibris tatili

Çekiliş tarihi Mayıs ayının, 23. günü, Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.ş binası toplantı salonunda halka açık olarak yapılacaktır. Bu neden ile Çekilişi canlı izlemek için 4.levent/ İstanbul’da bulunan Gökkuşağı Sokak No: 15 adresinde saat 11:00’da katılabilirsiniz. Katılım zorunluluğu yoktur.

Kampanya koşullarında; Çekilişe katılımlarda isim, Soy isim ve telefon bilgileri eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmiyor. Ayrıca 3 site için verilen promosyon kodları farklı olmakta ve bir kişi sadece 1 Kıbrıs Tatili kazanabilir.

Kıbrıs tatili kazanmanız durumunda adres bilgileri eksik yada bilinmiyor ise Hürriyet Gazetesi’de verilecek ilan tebliği geçerli sayılacak, Ayrıca adres bilgileri doğru olan kazananlar posta yolu ile bildirilecektir.

Tüm Katılımcılara bol şans dileriz.

Kıbrıs Tatili Çekilişine Katıl, Şansını Dene !
Kıbrıs Tatili Çekilişine Katıl, Şansını Dene !

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here