Kia, yenilenen Sportage için sonbahara girerken argümanlı bir kampanya başlattı. Marka, Eylül ayı içerisinde Sportage satın alan herkese, Petrol Ofisi’nden 5 bin km’ye kadar yakıt ikram ediyor. Kampanya kapsamında, Sportage satın ortamlara Kia yetkili satış noktalarında Positive kartları verilecek ve 5 bin km’lik yakıta eş bedel nispette Türk Lirası da bu kartlara yüklenecek. Kia, Petrol Ofisi’yle geliştirdiği kampanyaya ek olarak, Sportage alacak olanlara hurda teşvikiyle birlikte 20 bin TL’ye varan indirim avantajı da sunuyor.

Picanto, Rio ve Ceed hurda teşvikiyle çok avantajlı
Dizaynıyla dikkat çeken, kompakt ölçüleriyle kent içi tasarrufta avantaj sağlayan ve benzersiz bir sürüş deneyimi sunan KIA Picanto, Eylül ayına hususî olarak hurda teşvikiyle birlikte 79 bin 900 TL’lik hususî fiyatla Kia yetkili satış noktalarında meraklılarını bekliyor. Kia’nın Eylül ayına kişisel kampanyaları kapsamında, Rio modelinde hurda teşvikiyle birlikte 20 bin TL’ye varan indirim, Yeni Ceed’de ise hurda teşvikiyle birlikte 21 bin 500 TL’ye varan indirim fırsatı sunuluyor.

Kia Stonic’de 30 bin TL’ye 12 ay, 0,99 nema fırsatı
Kişiselleştirilebilir tasarım özellikleri, yakıt verimliliği ve güçlü performansıyla kullanıcılarından tam not alan Stonic, Eylül ayına hususî olarak 30 bin TL’ye 12 ay, yüzde 0,99 nema fırsatıyla Kia yetkili satış noktalarında meraklılarını bekliyor. Ticarette fark yaratanların aracı olan Bongo ise 92.500 TL’den başlayan fiyatlar ve 30.000 TL’ye 12 Ay yüzde 0 getiri fırsatıyla KOBİ’lerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Kaynak Sözcü

Bu mevzu Haber Hakkında Susma, Sende düşünceni Okuyucularımız ile Paylaş… 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here