Yeni Teknoloji Katlanabilir Bileklik Telefon

Lenovo firması yakın tarihte yaptığı, San Francisco'da düzenlenen etkinlikte bükülerek katlanabilir Bileklik Akıllı telefon modelini dünya' ya duyurdu.

0
1749

Yeni Teknoloji Katlanabilir Bileklik Telefon Dönemi Başlıyor.

Evet yanlış duymadınız, Samsung firmasının katlanabilir akıllı telefonlar üzerinde çalışmaları epeydir sürmekteydi. Lenovo firması yakın tarihte yaptığı, San Francisco’da düzenlenen etkinlikte bükülerek katlanabilir Bileklik Akıllı telefon modelini  dünya’ ya duyurdu.

Katlanabilir+Akilli+Telefonlar

Hızla gelişen Dünya’da lenovo firmasının bir süredir pek sesi soluğu çıkmıyordu. Aslında seslerinin çıkmamasının önemli bir sebebi olduğunu tahmin ediyorduk ve bombayı ne zaman patlayacağını merakla bekliyorduk.

Lenovo Teknik Dünyaya Geri Dönüyor.

Her zamankinden daha iyi ve daha cesur bir atılım ile sessizliğini bozan Lenovo firmasının Akıllı Telefon Pazarına girmesi ile Dünya devlerinin bakış açılarının daha dikkatli olması gerektiğini söylemeye gerek yok.

lenovo+katlanabilir+telefon+fiyatlari

Project Tango adlı telefon ve tablet serisini tanıtan firma yetkilileri akıllı telefonların çok hızlı bir şekilde katlanabilir Smartphone ‘a dönüştürerek, Yarının Teknolojisinin İlham Kaynağı ve yenilikçi özelliklerinin olacağının bilgisini vermekle gurur duyduklarını belirttiler.

Katlanabilir Telefon lenovo
Katlanabilir Telefon lenovo

 

Hızla gelişen teknolojiye ayak uyduramıyorsanız.
Silinmeye ve yok olmaya mahkumsunuz..
Sayfamızı BEĞEN in Haberiniz Olsun..

Katlanabilir Akıllı telefonlar hakkında teknik özelliklerini ve karşılaştırmaları Telefonmarketim.com adresinden çok yakında yapabilirsiniz.

Facebook : Telefon Marketim 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.