Kanser Tedavisi Aşısı Bulundu

0
2265

KANSER AŞISI

Puro üretiminde dünya lideri olan Küba’da 8 yıl önce belirlenen Kanser Aşısı olarak piyasaya yeni bir aşı çıkardı, aslında 25 yıldan fazla araştırmalar ve geliştirmeler sonucu Kanser karşı sağlıkta devrim yaptılar. yoksulluk dönemlerinde bile olsa bilim ve araştırmadan hiç vazgeçmeyen Küba’lı bilim adamları, Tıp’ın en büyük mucizesini sağlık alanında yapmayı başarılar.
Sigaradan ziyade daha çok puro tüketilen ülkede akciğer kanserinin çok yaygın olması nedeniyle azimli tıpçılar, yıllar boyunca kansere karşı bir aşı üretmek için yapılan çalışmalara hız verildi ve başarıldı.

KANSER AŞISI KÜBA’DA BEDAVA.

2008 yılında başlanan ve klinik denemelerinin ikinci fazında, Cimavax aşısı olan kanser hastalarının diğer hastalara oranla 4 ila 6 ay uzun yaşadıkları tespit edildi. ilacın Kolombiya’daki Ulusal Gıda ve İlaç Dairesi başkanlığında ise Cimavax adlı aşıyı halka ücretsiz vermeye başladığını bildirdi. Küba’daki kanser hastası olan bin kişide denendikten sonra Avrupa’da da bin kişi teste tabi tutuldu.

civamax kanser aşısı kanser tedavisi, akciger kanseri, kanser asisi bulundu, küba, cimavax kanser asi si, kanser tedavisinde son gelişmeler, kanser belirtileri, kemoterapi, akciğer kanseri belirtileri;
civamax kanser aşısı
kanser tedavisi, akciger kanseri, kanser asisi bulundu, küba, cimavax kanser asi si, kanser tedavisinde son gelişmeler, kanser belirtileri, kemoterapi, akciğer kanseri belirtileri;

KANSER AŞISI TÜMÖRÜN BÜYÜMESİNİ ÇOĞALMASINI ENGELLİYOR

Kanser Aşısı’ nın, Kullanımında hastalığa yakalananların ömrünün bir yıla kadar uzatabildiği, 60 yaş altındaki hastalarda ise iyi sonuçlar verdiği ortaya kondu. Bu aşının doğrudan tümöre saldırmadığını söyleyen yetkililer. Kanser tedavisinde tümörünün ürettiği ve kanda dolaşan “epidermal büyüme faktörü” adlı protein hücrelerini hedef aldığı diğer bilgiler içinde. Bu protein hücreleri Kanserin büyümesini ve bölünmesini söylüyor, kanseri yayıyor. Cimavax aşısı ise bu proteinin kanser hücrelerine yapışmasını engelliyor.

KANSER TEDAVİSİNDE ÖNLEYİCİ BİR AŞI DEĞİL

Cimavax aşısının önleyici bir aşı olmadığını belirten yetkililer. Var olan tümörlerin büyümesini ve metastaz atmasını engelliyoruz. Geç aşama kanseri, kronik ama beraber yaşanabilen bir hastalığa dönüştürüyor.

 

ABD İZİN ALMA SÜRECİNDE

Amerika başkanı Obama’nın Küba açılımından sonra ABD’deki Roswell Park Kanser Enstitüsi CIMavax aşısına büyük ilgi gösterdi ve klinik deneyleri başlatma kararı verdi. Şu anda Gıda ve İlaç Dairesi FDA ‘dan izin alma sürecindeler.

Bu aşının klinik testlerden geçmesi ve ABD’de kullanıma girmesi 5-10 yıllık bir zaman alacağını söyleyen Fda yetkilileri. Küba’nın üretim kapasitesi sınırlı seviyede olmasından dolayı. Testleri akciğer dışındaki kanserlere uygulama şansları da olmadığını bundan sonraki süreçte ise avrupada kanser hastaları üzerinde yapılacak testlerle diğer kanser hastalarında denenebileceğini bildirdi.

 kanser tedavisi, akciger kanseri, kanser asisi bulundu, küba, cimavax kanser asi si, kanser tedavisinde son gelişmeler, kanser belirtileri, kemoterapi, akciğer kanseri belirtileri;

kanser tedavisi, akciger kanseri, kanser asisi bulundu, küba, cimavax kanser asi si, kanser tedavisinde son gelişmeler, kanser belirtileri, kemoterapi, akciğer kanseri belirtileri;

Kanser Aşısı

SAĞLIKTA KANSER HASTALIĞINDA DEVRİMİ YAPMIŞ OLACAK

Kanser hastalığının çaresi konusunda ABD ve diğer ülkelerin katılımının çok önemli olduğunu düşünen Uzmanlar, testler olumlu sonuç verirse, bir gün Cimavax‘ın insanların çocuk iken yaptıracağı ve önleyici bir aşı haline gelebileceğini belirtiyor. Küba esas devrimi, Puro üretiminde insanlığın en büyük düşmanı olan kansere karşı yapmış olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here