Şirinevler D-100 Karayolu’nda evvelki gün meydana gelen 5 arabanın karıştığı zincirleme trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybederken 3 kişi de yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Kaza, Şirinevler çıkışı Edirnekapı istikametinde 01:00 sıralarında meydana geldi. Tezlere nazaran, makas atan bir araç sağ şeritte duran bir araca çarptı. Yoldaki 3 aracın da karıştığı kazayı gören vatandaşların haber vermesiyle vaka konumuna çok sayıda sıhhat, itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. Sıhhat ekiplerinin yaptığı denetimlerde 1 kişinin vukuat mahallinde hayatını kaybettiği belirlendi.

KAZAYI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN YARIŞTILAR

Kazada yaralanan 3 kişi, hikaye yanında yapılan birinci müdahalenin akabinde ambulanslarla Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Kaza nedeniyle D-100 Karayolu Edirnekapı istikameti trafiğe kapandı. Arabalar yan yola yönlendirilerek trafik akışı sağlandı. Hadise noktasında bulunan kimi vatandaşlar cep telefonları ile kazayı görüntülemek için adeta birbirleri ile yarıştı. Araçların kaldırılmasının akabinde trafik olağana döndü. Kazaya ait başlatılan soruşturma sürüyor.

KAZA ANI KAMERADA

Öte yandan kazaya makas atan hafif ticari aracın neden olduğu geriden gelen bir aracın kamerasına yansıdı. Imajlar de hafif ticari aracın makas atarak bir müddet ilerlediği ve yine makas atmayı denerken sağ şeritte duran bir araca çarpması konum alıyor. Arttan gelen araçların da kazaya karışması imajlara yansıyor.

DHA

Kaynak Sözcü

Bu bahis Haber Hakkında Susma, Sende düşünceni Okuyucularımız ile Paylaş… 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here