Hercai yeni serisinde Miran ile Reyyan birbirine giriyor. Reyyan, Miran’a “Dokunmayın aileme” diye isyan ediyor. Geçtiğimiz seri yayın hayatına başlayan Hercai reytinglerde yüksek bir muvaffakiyet yakalamıştı. İşte Hercai yeni seri tarihi…

HERCAİ YENİ DÖNEM NE DEVIR BAŞLAYACAK?

Hercai serisinin yeni döneminin birinci kısmı 20 Eylül Cuma 20.00’de Atv’de yayınlanacak.

HERCAİ 13. KISIM FRAGMANI

HERCAİ SERI FİNALİ ÖZETİ

Gönül, Azat’ın elinde lakin bu durumu aleyhine kullanmayı ihmal etmiyor. Azize’yi arayan Gönül yalandan ağlayarak, Azat’ın ona eziyet ettiğini söylüyor. Velev Azat bile Gönül’ün rol kabiliyetine şaşırıyor. Azize bu telefondan sonra meczuba dönüyor. Bu sırada Reyyan, Miran’ın yanından sabah erkenden kayboluyor. Ancak giderken aklı da kalbi de hala Miran’da ve onun inandığı hikayeyi düşünüyor.

Pederine karşı yapılan suçlamaları kabul emeiyor. Ve Miran Reyyan’ım yokluğunu fark edip kendini sokağa atıyor. Reyyan’ı bulduğunda Reyyan ondan kaçıyor. Miran ile Reyyan arasında bir kaçma kovalama yaşanıyor. Ahir Miran Reyyan’ı yakalıyor. Miran her şeyi düzelteceğini söylüyor lakin Reyyan her şeyi mahvettiğini haykırıyor. Miran evliliğinin kağıt üstünde olduğunu söylüyor ve dinlerse tüm gerçekleri anlatacağını söylüyor. Reyyan tek ketin Gönül olmadığını söylüyor ve aralarındaki mahzurun içindeki kötülük olduğunu söylüyor.

REYYAN İLE MİRAN AŞKI TEKRAR ALEVLENİYOR

Reyyan tarafından reddedilen Miran, Reyyan’dan yarına kadar devir istiyor. Miran birinci iş Azize’ye resti çekiyor. Sonra Reyyan ile 24 saat geçirmek isteyen Miran bu işin ahir istemezse Reyyan’ı rahat bırakacağını söylüyor. Miran içindeki pak yanları Reyyan’a göstermek istiyor. Reyyan Miran’ın hiç bilmediği yanları ile tanışıyor ve çok berhudar oluyor. Dilek ağacında dilek tutup, uçurtma uçuruyorlar.Reyyan ‘keşke bu türlü olmasaydı’ diyerek Miran’a birinci umudu veriyor.

Hazar ile Miran karşılaşıyor. Hazar kızını istiyor. Miran, Hazar’a validesini aldığını ancak Reyyan’ı alamayacağını söylüyor. Hazar ‘katil edeceksin sen beni sonunda’ diyerek öfkeden meczuba dönüyor. Bu sırada Gönül de güzelce kendini kaybediyor. Azat telefonda anası ile konuşurken Gönül tetiği çekiyor ve Azat bölgeye yığılıyor. Handan silah sesi ile kahroluyor.

Kaynak Sözcü

Bu mevzu Haber Hakkında Susma, Sende düşünceni Okuyucularımız ile Paylaş… 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here