Beşiktaş Yöneticisi Fikret Orman, Aytemiz Alanyaspor maçında sakatlanan Dorukhan Toköz’ü hastanede ziyaret ettikten sonra açıklamalarda bulundu.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Orman, “Camiamız üzerinde olumsuz bir hava vardı. Bu maçtaki galibiyete muhtaçlığımız vardı. Ona sevinelim derken evlatların sakatlığına üzüldük. Allah tedavisi olan marazlar versin diyelim. En kısa müddette kadroya dönmesini bekleyeceğiz. Futbolun içinde olan şeyler bunlar” sözleri kullandı.

Dorukhan’ın devreyi kapattığını söyleyen Orman, “Futbolcu daima oynamak velev. Güçlükle bir süreç bekliyor. Bu arada iki tane ulusal ekip arası var. Bu da avantaj olarak görülebilir fakat devreyi kapattı gibi” biçiminde konuştu.

Öte yandan Beşiktaş’ın topladığı puanların düşük olduğunu söyleyen Orman, “Beşiktaş’ın çok daha yüksek puanlarda olması lazım. Lakin lig enteresan bir lig. Bu bizde esen hava sair kulüplerde esmiyor. Bunu da Beşiktaşlılar kendi içinde sorgulamalı” dedi.

Bir muhabirin “Beşiktaş’taki bu hava ne devir değişir?” sorusuna cevap veren Orman, “Ben gideceğim, herhalde değişir” dedi.

SERDAL ADALI’DAN ADAYLIK AÇIKLAMASI

Öte yandan Beşiktaş 2. Lideri Serdal Adalı, başkanlığa aday olacağı bahsiyle ilgili olarak, “Beşiktaş’a adaylık açıklamak o denli kolay bir şey değil. Şayet yararlı olacaksam, yararım olacaksa elbette aday olmak istiyorum. Ancak yalnızca laf olsun diye de adayım diyerek seçime girmeyi sahih bulmuyorum. Önümüzde iki-üç gün var. Problemlerin üzerinde çalışıyoruz. Başarılı olabileceğimize inanıyorsak Perşembe günü açıklarız” tabirlerini kullandı.

{iframe}

Kaynak Sözcü

Yorumunu buraya yazabilirsiniz!

Please enter your comment!
Please enter your name here