Evde ek iş yaparak internet ile Reklamdan para kazanmak istermisiniz ?

0
1695

Evde ek iş imkanı

Evde ek iş yaparak İster Part time, ister Full Time boş vaktinizi paraya çevirerek Ek Gelir elde etmek ister misiniz ?

Eğlence-Yaşam, Otomobil ve Spor, Moda & Alış Veriş, Sağlık ve Güzellik, Kültür & Sanat, Bilim-Teknoloji gibi Uzmanı olduğunuz konularda makale yazarak ve sosyal medya hesaplarınız ile yazarı olduğunuz konuları paylaşım yaparak bu mümkün.!

Sizde Home Ofis çalışarak evden çıkmadan İnternet ve Google Adsense sayesinde Reklamdan Kazanç sağlamak ve ek gelir elde ederek para kazanmak ister misiniz?


Ek iş Fırsatları

Evde Ek olarak, internet’ten para kazanma iş fikirleri arayan öğrenciler, çalışanlar, çalışmayanlar, ev hanımları ihtiyacı olan herkes reklamdan para kazanmak için bu iş modeli hakkında ön detayları okuyarak aramıza katılabilir.

Size boş zamanınızda ek gelir sağlayacak bir teklifimiz var, internet ve sosyal medya hesaplarınızı kullanarak her ay ek kazanç sağlamak ister misiniz?

Yatırım Yapmadan Reklamdan Para Kazanma

İster evden, ister seyahat halinde Bilgisayar, Tablet veya Cep telefonu ile yazı yazarak ve hiç bir yatırım yapmadan reklamdan para kazanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise yazıyı sıkılmadan okumaya devam etmenizde fayda olacaktır.

Türkiye’de ve Dünyada milyonlarca internet kullanıcısı ihtiyacı olduğu konuları Google, Yandex, Bing ve benzeri arama motorları ile bulur iken ziyaret ettikleri site sahipleri anlaşmalı oldukları reklam veren firmalar aracılığı ile para kazanmakta olduğunu bilmeyenler yoktur.

Fakat ben size bir web sitesi açmak ve yatırım yapmadan reklamdan para kazanma hakkında dikkatinizi çekecek bir konu hakkında devam edeceğim.

Daha önce bilmeyenler o zaman bende bir web sitesi açayım ve kazanayım diyebilir. Fakat maalesef ki bu iş o kadar kolay değil. Öncelik ile Google daha sonra ise Reklam veren firmalar ile anlaşma yapabilmesi için sitelerinin belli özelliklere sahip olmaları gerekmektedir.

Bu özellikler arasında ki yazılımın lisanslı olması, sitenin hızı, reklam yerleşimi ve içeriğinin başka siteden kopya / yapıştır olmadan özgün olması gibi bir çok prosedür gerektiğini bilmelisiniz. Bu arada konuyu yazının devamında ayrıntıları öğrenerek daha iyi anlayacağınızı bilmelisiniz.

Peki sizler nasıl olacakta böyle bir sistemden yatırım yapmadan para kazanma sağlayacaksınız. Bu kriterlerin bir çoğu yazılım kod bilgisi, bazıları ise para ile satın alınabilecek kriterlerdir.

Evde Ek iş ile internetten para kazanma yolları

Diyelim ki sizden istenilen özelliklerde bir web sitesi açtınız. Bu web sitesinden ortalama ne kadar kazanç sağlayarak hayatınıza devam edebilirsiniz biraz da bu konu hakkında bilgi vermek istiyorum. Çünkü bir iş yaptığınızda karşılığını almak istersiniz.

İnternet sayesinde para kazanma yolları içinde web sitesi açmak kolay görünse de sizlere kısaca detaylarını anlatarak teklifimizden bahsedeceğim.

Proje ve projeye uygun bir alan adı, domain (Site Adı ) ve siteyi barındırdığınız hosting konuları vs. vs. gibi ince ayrıntıları burada atlamak istiyorum lakin yazının sonu gelmez ve anlamayanlar sıkıldığı için sayfayı kapatarak büyük bir fırsatı kaçırabilirler.

Yatırım yapmadan reklamdan para kazanmak gibi bir durum sıfırdan başlayacaklar için zor ve mümkün olmasa da, Uzun yıllar teknoloji alanında ticaret yapan biri olarak bilgi ve tecrübelerim ile size yatırım yapmadan bu iş modeli hakkında nasıl internetten para kazanılır anlatmaya devam ediyorum.

Evde internet ile Ek kazanç

Bir kişi tek başıma bu sitede her gün bir yazı ve makale yazarak, Evde internet ile ek kazanç sağlayabilir orta ve uzun vade sabırlı olarak hayatımı devam edebilir. Bu tutar düzenli olarak her gün yeni ve özgün bir konu sayesinde 300 – 500 – 1.000 – 2.000 ve katları olabilir. Fakat benim bu projede ki amacım gerçekten ihtiyacı olan kişileri bularak onların bu projede olmalarını sağlayacak bilgi ve eğitimleri almasını sağlayarak yatırım yapmadan para kazanmalarını göstermektir.

Yeni is fikirleri, Reklamdan Para Kazanma, Evde ek is veren firmalar

Sende eğer çoğu zamanını facebook ve benzeri sosyal platformlarda geçiriyor ve hiç bir kazanç elde edemiyor isen biraz rahatla, Kendine bir çay yada kahve al ve kaldığın yerden okumaya devam et.

 

 


Atalarımız ne demiş. “Bir elin nesi var, iki elin sesi var”, Ayrıca “Birlikten kuvvet doğar” ben bugüne kadar büyüklerimizin söylediği bu tarz sözlerini mümkün olduğu kadar kulağıma küpe yaptım. Her zaman ise faydalarından yararlandım.

Google wep siteleri için şu şekilde bir yol izlemektedir. Bu tabi ki bunlardan sadece bir kaç tanesidir.

Google her siteyi düzenli olarak analiz yapmaları için örümcekler yollar. Bu örümcekler sitenin içini analiz eder. Ne kadar sık içerik, yazı yani makale girilir ise bir sonraki örümceklerin siteyi analiz için gelme süresi sıklaşır.

Sıklaştıkça Google “hmm ! Bu sitenin içerik üretici yani yazarları çalışıyor. Bende bu çalışkan siteyi tembel sitelerden üst sıralarında göstereyim ki ziyaretçileri artsın” dolayısı ile ne kadar ekmek o kadar köfte mantığı ile daha fazla kazanmasını desteklemektedir.

Para Kazandıran Siteler

Bir çok kişi internet ile gelir sağlamak için para kazandıran siteler için girişimde bulunmaktadır. Fakat yeterli bilgi, tecrübe sahibi olmadıklarından uzun süre emek verdikleri sitenin karşılığını alamıyor ve kısa sürede pes ediyorlar.

Eğer sizin de başınızdan böyle bir durum geçti ise, Özellik ile sizde bu projeye dahil olabilir gözden kaçırdıklarınızı öğrenme fırsatı yakalaya bilirsiniz.

Şunu Unutmayın..

Her şeyin en iyisini bildiğini zannedenler, Sadece kendilerini kandırır.

Okumakta olduğunuz bu konuyu, Telekomünikasyon (Teknoloji) sektöründe geçirdiğim 15 yıllık deneyim, ticari bilgilerini bir araya getirerek kendi anlatım tarzım ile sanki sizler karşımda beni dinliyor ! Gibi kendime özgün bir şekilde yazıya dökerek aktarıyorum.

Konuları bu şekilde yazma olayına Özgün Makale adı verilmektedir. Özgün makale kişinin bir olayı ya da konuyu kendine has kelimeler ile ifade etmesi sonucu ortaya çıkan anlatım biçimidir.

Sizde aynı bu şekilde, bir konuyu yazıya dökerken karşınızda sizi dinleyen biri varmış gibi yazabilir misiniz? Cevabınız evet ise internetten ve Reklamdan para kazanmak için en önemli unsura sahipsiniz demektir. Bu özelliği paraya çevirmek için bana aşağıda yer alan numaradan ulaşabilirsiniz.

Bütün deneyim ve tecrübelerim ile yatırım yapmadan para kazanmak ne kadar zor biliyorum. Buna inanmanız bu yüzden güç olabilir. Fakat denemeden hiç bir sonuç alamazsınız.

Öğrenmeye açık, eğlenerek ve keyif alarak, Evden ek iş yapmak, İnternet ve Reklamdan Para Kazanmak isteyenler, bu işi yapmak için Araştırmacı, Dürüst ve Eğitime açık olmanız gerektiğini unutmayın.

Daha fazla detayları öğrenmek için lütfen beni arayınız.

Orhan SÖZEN

Evde Ek is imkani – Reklamdan para kazanmak-makale yazari-is ilani

Evde Ek gelir ve Ek İş İmkanı

Evde iş imkanı nasıl sağlayabilirim;

Uygulamadaki projemize hiç bir yatırım yapmadan sadece bilgi ve tecrübelerini yazıya dökerek Fenomen Haber ailesine katılabilirsin. Sende hemen aramıza katıl.

Günümüzün ve Geleceğin Yeni Dünyasında Fenomen misiniz ?

Fenomen Haber – Yazar ve Editör iş ilanıdır.

İnternetten Para Kazanma, Evde ek is, Para kazanma yolları, İş fikirleri, Yeni-is-fikirleri-Para-Kazanma-Evde-ek-is-veren-firmalar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here