Erken Rezervasyon Avantajı Sağlayan Tatil Cenneti Adalar

0
1477

Bu yaz farklı bir tatil yapma planınız var ise, Erken Rezervasyon Avantajı Sağlayan Tatil Cenneti Adalar‘a ne dersiniz. Sizler için, Dünyanın çeşitli bölgelerinde erken rezervasyon ile uygun fiyatlara tatil yapabileceğiniz rüya gibi tatil tavsiyelerimiz olacak.

Dünyanın neresinde olursa olsun pek çok adaya makul fiyatlar ile gidip tatilinizi burada geçirmeniz mümkün.

Bu adaların başında elbette herkesin sık sık duyduğu Maldivler gelmekte. Sanılanın aksine Maldivler’de tatil yapmak erken rezervasyon ile oldukça mantıklı.

Erken Rezervasyon Avantajı Sağlayan Tatil Cenneti Adalar

Dominik

Hindistan’ın Güneybatısında bulunan ve kendine özgü bir denizi bulunan Maldivler, tropikal tatil cenneti adalar arasında en üst sırada yer alıyor. Erken rezervasyon avantajı sağlayan adalardan arasında Maldivler sizlere tavsiyelerimizin tabi ki en başında yer almaktadır.

Üstelik bu tatil cenneti adalar’da bir gece, çift kişilik yataklı odalarda kalmanın bedeli tam pansiyon 500 ile 1000 lira arasında değişmektedir.

Çoğumuz tatil cenneti adaları isimleri dolayısıyla duymuş olabilirsiniz. Bu tatil adaları isimleri her tatil denildiğinde insanların akıllarına ilk gelen yerler arasında yer almaktadır.

Sırada ki tavsiyemiz Seyşel adaları. Burası Hint Okyanusu üzerinde yer alan ve 115’den fazla irili ufaklı adalardan oluşan bir ada ülkesi.

Seyşeller

Seyşel adaları bölgesini ziyaret etmek isteyenler için en güzel zaman Haziran ve Kasım ayları arasındaki dönemdir. Bu bakımdan hala erken rezervasyon yaptırmak için süreniz var.

Seyşel adaları’na ülkemizden direkt olarak gitmek mümkün değil. Bu adalara Dubai aktarmalı olarak gidilmekte olduğundan, eğer bu adalara uçak ile aktarmalı olarak gitmeyi göze alıyorsanız tatilinizi bu bölgede geçirmeniz mümkün.

Tatil cenneti olan ada isimleri dünya üzerinde herkes tarafından bilinmekte. İnsanların bu adaları bilmelerinin bir sebebi tabi ki Acun Ilıcalının düzenlediği Survivor yarışması.

Survivor yarışması ile adını sıklıkla duyduğumuz adalardan biri olan Dominik’te tatil yapmayı kim istemez ki. Ülkemizden binlerce kilometre uzakta olan ve Karayip denizinde bulunan Dominik cumhuriyeti tam anlamıyla tatil cenneti adalar arasında yer almakta.

Bu kadar uzak olması sebebiyle tıpkı Seyşel adaları gibi direkt olarak uçuş bulunmuyor. Ancak Avrupa’da bulunan Londra, Paris gibi büyük hava alanlarından Dominik adaları’na aktarmalı olarak gitmek isteyenlere olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here