Erken rezervasyon ile tatil köyleri ve oteller için her zaman olduğu gibi büyük avantajlar sunuyor. İlkbaharın gelmesiyle birlikte yazın tatil yapmak isteyenler için yavaş yavaş tatil planlarını yapma zamanı da geldi.

Rezervasyon işlemlerinizi seçtiğiniz otel ya da tatil köyleri ile bizzat görüşüp yaptırabilir ayrıca çeşitli acenteler vasıtası ile online rezervasyon ile gerçekleştirebilirsiniz

Erken Rezervasyon Otelleri Antalya

Yaz aylarının vazgeçilmez yerlerinden bir tanesi olan Antalya için şimdiden rezervasyon işlemlerine başlamanız oldukça önemli. Bildiğiniz gibi burası yaz ayların yoğun bir turist akınına uğruyor. Bu nedenle müsait otel bulabilmek her geçen gün zorlaşmakta.

Kremlin Hotel – Antalya

2018 erken rezervasyon tatil tarihleri otellerin web sayfalarında ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Bununla birlikte erken rezervasyon yaptırmak isteyenler acentelerin sitelerinden de faydalanabilirler.

Ülkemizde birkaç önemli acente tatil konusunda insanlara yardımcı oluyor. Bu acentelerin hepsi ile bağlantıya geçmek de oldukça önemli. Çünkü hepsi farklı fiyatlar vereceklerdir.

Titanic Hotel – Antalya

2018 Erken Rezervasyon Ne Zaman Başlar?

Erken rezervasyon için belirli bir tarih vermek zor. Ancak genellikle kış aylarından itibaren erken rezervasyonlar başlamaktadır.

Erken rezervasyon ETS acentesi üzerinden yaptırılabilir. Ülkemizin önde gelen acentelerinden bir tanesi olan ETS Tur ile birlikte Anı Tur erken rezervasyon konusunda insanlara yardımcı olan acentelerin başında gelmekte.

ETS erken rezervasyon 2018 yılı için halihazırda başlamış durumda. Ancak yaz bitene kadar erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmak mümkün.

Elbette aklınızdaki tatil tarihinin ne kadar öncesinden rezervasyon yaptırırsanız bu durum erken rezervasyon indirimlerinden çok daha fazla yararlanmanızı sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here