İngiltere gündemine bomba üzere düşen vukuat Greater Manchester kentinde yaşandı. Teze nazaran; 22 yaşında olduğu belirtilen bir adam, bebeğini Radcliff kasabasındaki Irwell Nehri’ne attı.

Nehirden çıkarılan bebek, hikaye yanındaki birinci müdahalenin akabinde derhal hastaneye kaldırıldı. Haberlerde ismi belirtilmeyen bebeğin hayatını kaybettiği açıklandı.

Güvenlik güçleri, derhal yakınlardaki Lock Keeper isimli barda bulunan 22 yaşındaki babayı ‘cinayet’ kuşkusuyla gözaltına aldı.

Tanıklar, bebeğin pederi tarafından bir sepet içinde nehre atıldığını ve bu canice hareketi gebe karısıyla hengame ettikten sonra gerçekleştirdiğini söyledi.

Zanlı pederin vakanın akabinde derhal bara gittiği düşünülürken, barda çalışan bir bayan, “İçeri girdi ve içki sipariş etti, ama hiç parası olmadığını söyledi” dedi.

Bara nehirde bir bebek olduğunu söyleyen birçok insanın girdiğini anlatan barmeyd, “Oturuyordu ve bakıyordu. Tarafından kıpırdamadı, sonra polis arandı ve bir müşteriye bebeğini nehre attığını söyledi” tabirlerini kullandı.

Kaynak Sözcü

Bu Haber Hakkında Susma, Sende düşünceni Okuyucularımız ile Paylaş… 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here