-0.3 C
New York
Cumartesi, Aralık 7, 2019
Ana Sayfa Ekonomi Haber Bestsunn.net nedir? Bestsun Güvenilir mi? Aldatmaca mı?

Bestsunn.net nedir? Bestsun Güvenilir mi? Aldatmaca mı?

Bestsunn.net Gerçekleri !

Uzun süredir çevremde birçok kişinin Bestsunn.net adlı internet sitesinden ne kadar para kazanılır yada bu site üzerinden para kazanmak mümkün mü ? gibi sorular geliyordu.

Bu sorulara cevap bulmak ve internetten para kazanma olayını aydınlatmak için bu siteye üye oldum ve sistemin belirttiği tüm kuralları yerine getirerek işlemleri tamamladım. Edindiğim deneyimler sonunda Bestsunn.net sitesi üzerinden para kazanmak gerçekleri hakkında bilgiler aktaracağım.

Bestsunn.net nedir?

Öncelik ile Bestsunn.net nedir? ile başlamak istiyorum. Bestsunn site içerisindeki işlemlerde kullanmak adına internetten para kazanma için, sizin adınıza 100 dolar verir.! Bu sistem içindeki gerek hisse senedi, gerekse ikili işlem tablosunda alım satım yaparak en kısa sürede para kazanma sağlayan bir sistem olarak görünmektedir.

Bestsunn.net  web sitesinden para kazanmak şu şekilde işliyor. 24 saatte bir işlemler tamamlanmakta. Bu web sitesinden para kazanmak ilk günlerde üyelerine günlük 18-20 dolar civarı olarak görülmektedir. Site alt üyeler oluşturduğunuzda ilerleyen günlerde günlük 300-350 dolar kazandırmaya devam ediyor.

bestsunn.net nedir?Bestsun kanitlari-Para kazandiran siteler-Ek is-Ek gelir-Para Kazanma

Bestsun Güvenilir mi – Aldatmaca mı ?

Bu site içinde aklınıza takılan soruları sitedeki destek panelinden anında müşteri temsilcilerine sorabiliyor ve anlık cevaplar alıyorsunuz. Kısaca hesap yapıldığında bu web sitesinden para kazanmak için günlük 15 dakika sitede aktif olmanız ve alım satımlar yaparak 300 dolar ( Yani bugünün Dolar kuru ile 3.80 x 300= 1.140 TL ) kazanmanız mümkün gözüküyor.

Bu hesaba göre aylık kazanç ortalama 34.200 Lira olarak hesaplanıyor. Sizlerde burada tahmin etmişsinizdir ki günlük bu kazançları bir sitenin sunması mükemmel.

Tabi ki keşke  gerçek olsa.

En kısa sürede para kazanma ! Bestsunn.net

Site tanıtımında her ayın 26. ve 30. günü arasında ödemelerin ister banka hesabınıza, isterseniz bitcoin cüzdanınıza aktarılacağı belirtilmektedir. Bu aktarımın sağlanması için bir ödeme talebi oluşturmanız gerekiyor.

Bu sayede biraz uğraşarak en kısa sürede para kazanma şansı yakaladım ve 1080 dolar gibi hatırı sayılır bir kazanç sağladım. Ardından benden istenen gerekli işlemleri tamamlayıp 5 gün önce ödeme talebinde bulundum. Yani 5 günde 100 $ ile başlayarak yapılan işlemler sonucu 1080 Dolar para çekme talebi gönderdim.

Ve beklemeye başladım. Bu Süper Para yatar ise zengin olduk demektir 🙂

bestsunn-net-nedir-tum-kanitlari-odeme-talepleri-BestSun-Gercekleri

O güne kadar her destek mailine cevap veren site çalışanları. Ödeme talebinden sonra hiçbir mailime cevap vermez hale geldi. Tabi ki her internetten para kazandıran sitelerdeki gibi.

bestsunn-net-nedir-Guvenilir-mi-en-kisa-surede-para-kazanma-2-Ek-is-elir
bestsunn-net-nedir-Guvenilir-mi-en-kisa-surede-para-kazanma-2-Ek-is-elir

Bestssun.net Dolandırıcılığı

Bu yazıda bestssun.net nedir ve nasıl bir sitedir öğrenmeniz için araştırarak ve deneyimleyerek hazırladık. Her sürecin fotoğraflarını ise sizlerle paylaşarak görmenizi sağlamaya çalıştık.

Sevgili okurlarım bize göre Bestsunn.net internetten para kazanma için insanları vaktini çalan örnek bir sitedir. Internette birçok site para kazandırmayı vaat etmektedir, Şunu bilmelisiniz ki bu siteler zaman kaybından başka bir şey değildir. İlerleyen günlerde birçok internetten para kazandıran siteler‘i ve sistemleri sizler için inceleyip deneyimlerimi ile paylaşacağım.

Sizlerde incelenmesini istediğiniz Para Kazandıran siteleri ve merak ettiğiniz konuları bu sayfanın sonunda yer alan Yorum Serbest kısmından üye olmadan sorabilirsiniz. Ayrıca E-mail aboneliğine kayıt olarak sorduğunuz soruların cevaplarını takip edebilirsiniz.

Son Olarak Unutmayın ki !

“Bedava peynir
Ancak fare kapanındadır. ”

Hepinize iyi günler dilerim.
Paylaşım ve analizlerimden haberdar olmak için e-mail grubumuza üye olabilirsiniz.
Lütfen yazılarımızı paylaşınız ki çevremizdeki insanlarda bu sahtekarlıklardan haberdar olsunlar.

3 YORUMLAR

  1. Bestssun.net nedir çok merak ediyordum sisteme girmeden öğrenmiş oldum bu arada ben tuzağına düştüğüm tıpkı Bestssun.net benzeri iki sistemin adını veriyorum piplogo net bu sistem kendini öylesine aşmış ki internette her yerde sosyal medyada sayfaları mevcut ikincisi ise ok- Haber bu iki sözde kazanç sisteminin incelenmesi ve araştırılmasında yarar olduğu düşüncesindeyim

    • Merhaba dursun bey, şuan hazırladığımız yazılarımız mevcut ama en kısa sürede bu iki sistemide değerlendirerek bilgi paylaşımı yapacağım. Lütfen sizde bu haberi cevrenize okutun ki kimse hataya düşmesin. Teşekkür eder iyi günler dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Kaçak elektriği önleyen panoyu söktüler

Dağıtım ortamında bulunan vilayetlerde kayıt dışı tüketimi yüzde 80’den yüzde 54’e indiren Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, Nusaybin ...

Makyaj malzemesi sandığı yapıştırıcıyla gözlerini yapıştırdı

Hadise, merkez Osmangazi kazasında meydana geldi. Edinilen malumata nazaran, 3 yaşındaki Havvanur A., mektepten dönen ablasının çantasını ...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener grup toplantısında

Akşener'in konuşmasından satır başları:Dün devletimizin muhatap kılındığı küstahlık, yaşadığımız tüm tartışmalarımızın artta bırakılmasını ...

Sağlık Bakanı açıkladı: Grip aşıları ne zaman dağıtılacak?

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, yaptığı yazılı açıklamada, örtülü meydanlarda daha çok vakit geçirilen kış aylarında, başta mevsimsel grip olmak ...

Recent Comments