Aşk Ağlatır serisinin son kısmında; Ada Yusuf’u anlayışla karşılar. Ancak ayrılık ikisi için de çok zordur. Rüzgar bu güçlükle anlarında Ada’nın yanında nokta alır. Ada ve Yusuf birbirlerinden uzak kalmaya çalışsalar da kader onları sık sık bir araya getirir. Bu durum Nalan’ın Ada’yı uzaklaştırmak için dayısıyla konuşma yapmasına sebep olur.

AŞK AĞLATIR YENİ KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Aşk Ağlatır yeni kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı gelgelelim yayınlanır yayınlanmaz aşağıda bölge alan linkten izleyebilirsiniz.

AŞK AĞLATIR YENİ FRAGMAN

AŞK AĞLATIR 5. SON KISIM İZLE

Çiçek bir iş için Nalan’ın elbiselerinden birini gizlice alır. Lakin Nalan’ın durumu anlaması pansiyonda büyük gerginliğe sebep olur. Öbür taraftan Sumru ve Fırat, Nalan’ın bir açığını bulmaya çalışırlar.

Ağır yaralı bir halde hastaneye kaldırılmış olan Nalân bu hadisesi Yusuf ve Ada aşkını imkânsız hale getirmek niyetiyle acımasızca kullanır. Kelamda Yusuf onu terk ettiği için canına kıymaya kalkmıştır. Daha evvel de bu türlü bir hadise yaşandığı için Yusuf durumdan şüphelenmez ve içi kan ağlasa da Nalân’a hayat uzunluğu bağlılık lafı verir.

Ada ise derin bir aşkla bağlandığı Yusuf’u kaybettiğinden habersiz, dayısının ve yengesinin peşinden İstanbul’a gelen Mustafa’dan kurtulmayı patronu Rüzgâr sayesinde başarır. Vesair yandan, Rüzgâr’ın ailesinin hanesinde bir yardımcı bunalımı yaşanmaktadır. Rüzgâr’a vefa borcunu ödemek isteyen Ada; teklifi coşkuyla karşılar.

Kaynak Sözcü

Yorumunu buraya yazabilirsiniz!

Please enter your comment!
Please enter your name here