Türkiye’de İlk Apple İphone 7 Kasa Görüntüsü Sızdırıldı.

Yeni iphone 7 nin fiyatı ve özelikleri fenomen haber teknoloji haberlerinde. Yeni Apple hakkında piyasaya çıkan yeni bilgiler fiyatı ve özelliklerini takip edin.

0
2194

Apple İphone 7 Kasa Görüntüsü Basına Sızdırıldı.Haberin Sonunda….

Apple iPhone 7, ve iPhone 7 pro adında olması beklenen yeni nesil iPhone için resmi bir duyuru için sadece birkaç ay kaldı. Bu cihaz ile ilgili fiyatı ve depolama birimi hakkında söylentiler çok fazla, ancak yeni sızıntılar ortaya çıktı.

iphone 7 fiyatı ve özelleri hakkında detaylar fenomen teknolojide
iphone 7 fiyatı ve özelleri hakkında detaylar fenomen teknolojide

Geçmişte doğru haberler veren kaynak Weibo üzerindeki bir habere göre. iphone kullanıcıları en az 32 GB olmasını istiyor ve Apple Sonunda müşterilerin çığlıkları dinleyerek 16 GB modelinden kurtulacak gibi görünüyor. Habere Göre yeni iPhone 32 GB, 64 GB ve 256 GB’lik depolama alanları olacak, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro 32 GB, 128 GB ve 256 GB’lik olacak. Ancak standart iPhone 7 veya iPhone 7 Plus ailesinin özellerileri tam olarak belli değil, Fakat Apple ailesine ilave bir iPhone 7 Pro olacağını onaylıyor.

İphone 7 China pazarında
İphone 7 China pazarında

Fiyatlandırma açısından, daha önce iPhone 6 sızıntısı ile mevcut fiyatları doğru duyuran firma yetkilileri. Fiyatlar konusunda 256 GB’lik üst segment kullanıcıları için fiyatları biraz yüksek tutsa da Apple,  iPhone 7 için bir fiyata bize sorarsanız 1.000 $ civarı olacağı gelen bilgiler içinde.

iphone 7 kasası basına sızdı arka kamerasının büyük olduğu netleşti
iphone 7 kasası basına sızdı arka kamerasının büyük olduğu netleşti

Apple iPhone 7’nin arka kasanın bir sızdırılmış fotoğraf Apple’ın sonraki yineleme ilişkin söylentiler en azından biri su yüzüne cıktı. Daha önce sızan haberler de, iphone 7 nin kamerasının tek olacağı söylentileri fotoğraf ta görüldüğü gibi Apple iPhone 7 daha büyük bir CMOS görüntü sensörüne sahip olduğu ve büyük spor bir arka kamera olacağı. Söylentilerde 3,5 mm kulaklık jakı, iPhone 7 üzerinde nesli için ayarlanmış olması, fenomenleri tarafından cihazda görülmese hala merak konusu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here