Afili Aşk serisinin son kısmında; Muammer ve Ceyda birlik oluyor. Ceyda’dan öğrendikleriyle Kerem ve Ayşe’yi amaç alan Muammer bu sefer yaptığı hamleyle tekrar ortalığı karıştırıyor. Kerem’in kapısına kadar gelen Muammer bu evliliğin gerçek olmadığını söylüyor ve bu konuşmaları Muhsin Beyefendi duyuyor. Kerem’in öfkesi artık daha fazla…

AFİLİ AŞK YENİ KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Afili Aşk yeni kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı lakin yayınlanır yayınlanmaz aşağıda bölge alan linkten izleyebilirsiniz.

AFİLİ AŞK

AFİLİ AŞK 13. SON KISIM İZLE

Ayşe’nin başına gelen vaka beklenmedik sonuçlara yol açar ve Kerem polisler tarafından götürülür.Başından beri Ayşe’nin matematik öğretmeni olan Muammer’den hoşlanmayan Kerem, kuşkularında haklı çıkar.

Şirkette parti olduğu sırada Ayşe ders almaktadır. Tam da bu sırada Muammer’den gelen hamle her şeyi alt üst eder. Ondan gelen hamleyle şaşkına dönen Ayşe, onu kovar. Bu durumu Kerem’e anlatmaz fakat Kerem bir aksilik olduğunu anlayıp, kamera kayıtlarını inceler. Manzaralardan sonra her şey açığa çıkar. Gelgelelim Ceyda yeniden durmaz ve bu kez herkesin canını yakacak bir şeye sebep olur.

Kaynak Sözcü

Bu bahis Haber Hakkında Susma, Sende düşünceni Okuyucularımız ile Paylaş… 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here